Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

7 листопада, урочисто відкрився XV Міжнародний форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"

10.11.2017

   XV Міжнародний форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє" проходить з 7 по 9 листопада 2017 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру в рамках ХV Міжнародної виставки «Енергетика в промисловості-2017».

    В урочистій церемонії відкриття Форуму та галузевих виставок взяли участь Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галина Карп, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко, в.о. Голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський, голова Громадської ради при Міненерговугілля України Семен Поташник, регіональний директор Агентства США з Міжнародного Розвитку в Україні, Білорусі та Молдові Сьюзан Фрі,.

    Галина Карп відзначила важливість Форуму для демонстрації досягнень вітчизняної енергетики і обговорення планів щодо подальшого розвитку та побажала учасникам плідної роботи.

    На відкритті виставки експозицію ДК «Ядерне паливо» презентував генеральний директор Сергій Дробот. На експозиції Концерну представлена основна продукція підприємства атомно-промислового комплексу.

  

  

   В рамках програми форуму 8 листопада відбувся круглий стіл «Атомна енергетика: інвестиції в майбутнє України», на якому представники ядерної енергетики та промисловості мали змогу обговорити перспективи розвитку ядерно-енергетичного комплексу та енергомашинобудівної промисловості України в контексті світових тенденцій.

 


Вгору