Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

Візит делегації ДК «Ядерне паливо» до Федеративної Республіки Німеччина

29.12.2017

   19-22 грудня 2017 року делегація ДК «Ядерне паливо» на чолі з генеральним директором ДК  «Ядерне паливо» Сергієм Дроботом відвідала  Федеративну Республіку Німеччину. Метою візиту було ознайомлення з діяльністю компанії C.A.C. Chemieanlagenbau Chemnitz Gmbh., м. Хемніц та проведення переговорів щодо модернізації обладнання сірчанокислотного виробництва ДП «СхідГЗК».

   На переговорах компанію C.A.C. Chemieanlagenbau Chemnitz Gmbh. представляли президент  компанії Енгельман Йоахім  та голова правління компанії Енгельман Йорг.

   У ході зустрічі німецька сторона презентувала діяльність та продукцію компаній C.A.C. Chemieanlagenbau Chemnitz Gmbh і Hugo Petersen. Компанія здійснює проектування і введення в експлуатацію установок хімічної промисловості як в Німеччині, так і за кордоном.

   Фірма «Hugo Petersen», дочірнє підприємство компанії C.A.C. Chemieanlagenbau Chemnitz Gmbh, впроваджує інноваційні технології в області виробництва сірчаної кислоти.

  Сірчана кислота є важливим компонентом виробництва, що використовується при переробці уранової руди та виробництві уранового оксидного концентрату. Сірчанокислотний цех ДП «СхідГЗК» побудований в 1987 році. В 2004 році здійснено капітальний ремонт основного обладнання, але  проектний строк експлуатації буде вичерпано протягом декількох років. Тому для забезпечення раціонального та ефективного планування виробничої діяльності ДП «Схід ГЗК» розпочато переговори з провідними виробниками обладнання щодо реконструкції сірчанокислотного виробництва.

   В ході переговорів сторони обговорили проект технічного завдання на розробку техніко-економічного обґрунтування реконструкції сірчанокислотної установки ДП «СхідГЗК».

   Спеціалісти компанії С.А.С запропонували розглянути декілька варіантів реконструкції та на першому етапі визначити вартість розробки Техніко-економічних розрахунків варіантів реконструкції сірчано-кислотної установки.

 


Вгору