Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Конференція трудового колективу Смолінської шахти ДП «СхідГЗК»

25.07.2017

   21 липня пройшла конференція трудового колективу Смолінської шахти ДП «СхідГЗК», на якій були розглянуті питання виконання колективного договору за І півріччя 2017 року.

   В роботі конференції взяли участь генеральний директор ДК «Ядерне паливо» Сергій Дробот,  в.о. генерального директора ДП «СхідГЗК» Юрій Шмельов, голова СООП Борис Філіппов, провідні фахівці управління комбінату.

    

   Про виконання адміністрацією шахти зобов’язань, визначених  Колективним договором,  доповів заступник директора шахти Віктор Юрченко. З інформацією про заходи, проведені профспілковою організацією згідно з Колективним договором, виступив голова профкому шахти Микола Кавун.

   В.о. генерального директора ДП «СхідГЗК» Юрій Шмельов ознайомив присутніх з підсумками діяльності ДП «СхідГЗК» за І півріччя 2017 року.

  Сергій Дробот охарактеризував ситуацію з відновлення видобутку уранової руди на шахті та  завершення процедури подовження терміну дії спецдозволу на користування надрами. Окремо зупинився на виробничих та фінансових питаннях завершення виробничої програми поточного року. Надав відповіді на питання делегатів конференції в частині підвищення заробітної плати в 2017 році, перспектив роботи шахти тощо.

   Рішенням конференції затверджено Акт з перевірки виконання Колективного договору за І півріччя 2017 року.

 


Вгору