Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Охорона праці на порядку денному. На ДП «СхідГЗК» проведено навчання та перевірка знань з питань охорони праці.

25.07.2017

   20 липня  на ДП «СхідГЗК» відбувся семінар з навчання та проведено перевірку знань працівників підприємства з питань охорони праці.

   Понад 150 працівників з числа керівного складу підрозділів, головних фахівців з питань охорони праці, інженерно-технічних працівників мали можливість ознайомитися зі змінами, які були внесені наказом Мінсоцполітики від 30 січня 2017 року № 140 до Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з охорони праці.

   Зміни стосувалися визначення понять «спеціальне навчання» та «робота з підвищеною небезпекою», питань програмного забезпечення, методики, організації проведення навчання осіб, які задіяні в роботі з підвищеною небезпекою, проведення інструктажів, ведення документації з питань охорони праці, а також формування складу комісій та  системи перевірки знань з охорони праці.

   Відповідно до наказу Мінсоцполітики на СхідГЗК  розроблено та з 20 червня введено в дію Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці працівників  ДП «СхідГЗК».Вгору