Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

18 липня 2017 року відбулась чергова виїзна оперативна нарада з розгляду виконання робіт з реконструкції хвостосховища балки «Щербаківська» Гідрометалургійного заводу ДП «СхідГЗК»

20.07.2017

   Про хід виконання робіт по влаштуванню відсипної дамби «Старої чаші» хвостосховища балки «Щербаківська» ГМЗ до відмітки +141,5 м йшлося на черговій виїзній оперативній нараді під головуванням заступника генерального директора з капітального будівництва ДП «СхідГЗК» М. Овчарова.

   У нараді взяли участь керівники підрозділів  ДП «СхідГЗК», задіяних у виконанні даних робіт, та представники підрядних організацій - ПП «Гідромонтаж», ТОВ «Атомінвестбуд», ТОВ «СК Рембудмонтаж».

  За результатами наради ВКБ спільно з проектним інститутом «Укрводоканалпроект» доручено розглянути і узгодити технічні рішення по насосної станції зворотного водопостачання. Після завершення роботи з демонтажу пульпопроводів і опор на позначці 138,3 м, РБУ здійснюватиме плануванням відкосів східної частини дамби для подальшого монтажу пульпопроводів. Ремонтно-будівельне управління та Гідрометалургійний завод повинні опрацювати питання з відсипання чорнозему для укриття карти №1.

   Завдання максимум - закінчити відсипку дамби до кінця поточного року, а також ввести в експлуатацію насосну станцію оборотного водопостачання.

   Виконання запланованих заходів дозволить Гідрометалургійному заводу експлуатувати хвостосховище балки «Щербаківська» протягом наступних п'яти-шести років. За цей час планується побудувати третю чашу хвостосховища.

 


Вгору