Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

ДП «Смоли» взяли участь у науково-практичній конференції “Актуальні питання отримання та застосування рідкісноземельних металів та рідкісних металів – 2017”

27.06.2017

   21-22 червня 2017 року фахівці ДП «Смоли» взяли участь у науково-практичній конференції “Актуальні питання отримання та застосування рідкісноземельних металів та рідкісних металів – 2017”. Організатор конференції - ВАТ «Науково-дослідний інститут металів і сплавів» (м. Москва) за підтримки Державної корпорації «Ростех», Російської академії наук, ФДУП «ВІАМ».

   На конференції розглядалися питання щодо актуалізації програми «Розвиток промисловості рідкісних і рідкоземельних металів», розширення сфер їх застосування в промисловості, створення центру компетенцій в сфері поділу рідкоземельних металів з метою розвитку їх виробництва і споживання, перспективи використання торію, що утворюється при виробництві рідкоземельних металів, а також тенденції на світовому ринку рідкісних і рідкоземельних металів.

   У роботі взяли участь представники 30-ти провідних наукових установ та підприємств промисловості з РФ, Ізраїлю та Казахстану.

  У виробництві рідкісних земель використовуються іонообмінні смоли, для їх вилучення і очищення від радіоактивних домішок.

  Представники ДП «Смоли» взяли участь в пленарних засіданнях і круглих столах.

 


Вгору