Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Депутати Кіровоградської обласної ради за енергетичну незалежність України

26.06.2017

  23 червня 2017 року генеральний директор Державного концерну «Ядерне паливо» Дробот Сергій Анатолійович, т.в.о. генерального директора Державного підприємства «Східний гірничо-збагачуваний комбінат» Шмельов Юрій Анатолійович з представниками підприємства та профспілки ДП «СхідГЗК» та шахти Інгульська прийняли участь у засіданні позачергової сесії Кіровоградської обласної ради.

   На засіданні розглянуті питання надання погодження на отримання ДП «СхідГЗК» гірничих відводів на відпрацювання запасів Центрального та Мічурінського уранових родовищ, які здійснює шахта Інгульська.

     

   За результатами роботи сесії № 13 сьомого скликання депутати Кіровоградської обласної ради одноголосно погодили отримання ДП «СхідГЗК» гірничого відводу на відпрацювання запасів Центрального родовища та гірничого відводу на відпрацювання запасів Мічурінського  родовища терміном на 10 років, що дозволить розвивати атомно-промисловий комплекс країни і зміцнювати енергетичну незалежність на сьогодні та у майбутньому.  Вгору