Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Творити майбутнє Кіровоградщини разом

22.06.2017

  20 червня 2017 року генеральний директор Державного концерну «Ядерне паливо» Дробот Сергій Анатолійович, т.в.о. генерального директора Державного підприємства «Східний гірничо-збагачуваний комбінат» Шмельов Юрій Анатолійович, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович та голова Кіровоградської обласної ради Чорноіваненко Олександр Анатолійович підписали Меморандум про співпрацю і партнерство у рамках спільних інтересів для досягнення удосконалення екологічної та соціальної політики в процесі розвитку місцевого самоврядування та територіальних громад Кіровоградського, Маловисківського, Петрівського районів та міста Кропивницький Кіровоградської області.

      

   Меморандум передбачає участь Концерну і ДП «СхідГЗК» у розробці заходів Державної цільової програми радіаційного і соціального захисту населення Кіровоградської області і міста Кропивницький, розробка якої розпочнилась за ініціативою народного депутата України К.В. Яриніча, при участі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

   Напрями Меморандуму спрямовані на розвиток об’єктів атомно-промислового комплексу на території Кіровоградської області, у тому числі будівництво до проектного рівня шахти Новокостянтинівська, що дозволить збільшити фінансові надходження до місцевих бюджетів всіх рівнів. Передбачена участь у реалізації заходів діючих місцевих програм по Кіровоградському,Маловисківському, Петрівському районів та міста Кропивницький Кіровоградської області. Вгору