Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Депутати Кіровоградської міської ради погодили отримання ДП «СхідГЗК» гірничого відводу на відпрацювання запасів Центрального родовища

22.06.2017

   20 червня 2017 року генеральний директор Державного концерну «Ядерне паливо» Дробот Сергій Анатолійович, т.в.о. генерального директора Державного підприємства «Східний гірничо-збагачуваний комбінат» Шмельов Юрій Анатолійович з представниками підприємства та профспілки ДП «СхідГЗК» і шахти Інгульська прийняли участь у засіданні позачергової сесії Кіровоградської міської ради. На засіданні розглянуті питання надання погодження на отримання ДП «СхідГЗК» гірничого відводу на відпрацювання запасів Центрального родовища, яке здійснюється шахтою Інгульська, та Меморандуму про співпрацю і партнерство між ДП «СхідГЗК», Концерном та Кіровоградською міською радою в рамках спільних інтересів для досягнення мети у сфері удосконалення екологічної політики.

   За результатами роботи сесії депутати Кіровоградської міської ради погодили отримання ДП «СхідГЗК» гірничого відводу на відпрацювання запасів Центрального родовища та делегували повноваження з підписання Меморандуму міському голові.

   Підписання трьохстороннього Меморандуму провели Сергій Дробот,  Юрій Шмельов та Андрій Райкович.

    

   Планом основних заходів Меморандуму передбачена модернізація обладнання установки очистки шахтних вод із застосуванням нових сорбційних матеріалів, що дозволить проводити очистку шахтних вод перед скидом у річку Інгул з дотриманням встановлених нормативів.

   Заплановано проведення екологічного аудиту можливості розчищення русла річки Біянки з метою усунення підтоплення житлової забудови міста.

  Передбачене щоквартальне інформування місцевого самоврядування про дані моніторингових досліджень щодо оцінки впливу виробничої діяльності шахти Інгульська на стан атмосферного повітря на межі санітарно захисної зони, поверхневих і підземних вод, радіоекологічного стану території навколо шахти, також щорічне інформування про оцінку впливу гірничих робіт на безпеку будівель міста Кропивницький.Вгору