Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Затверджено Концепцію програми підвищення енергоефективності учасників ДК «Ядерне паливо» до 2020 року

28.04.2017

     Концепція  програми підвищення енергоефективності учасників  ДК «Ядерне   паливо» до 2020 року розроблена за участю ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»,  ДП «Смоли»,  ДП «Український науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут промислової технології» у співробітництві з Всеукраїнською громадською організацією «Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів України».

    Мета Програми полягає у забезпеченні ефективного використання енергоресурсів у виробничому процесі учасників ДК «Ядерне паливо» шляхом  виконання системних заходів з енергозбереження та енергоефективності, спрямованих на зменшення ДК «Ядерне паливо» витрат паливно-енергетичних ресурсів учасниками на виробництво власної продукції.

   Концепцією визначені пріоритетні напрямки та об’єкти, що мають стратегічне значення для підвищення енергоефективності підприємств.

    Ефективність виконання Програми залежить, в першу чергу, від системного та комплексного підходу до реалізації наміченої цілі. Проведення енергоаудиту сприятиме визначенню політики з енергозбереження, підвищенню рівня ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів, розробці заходів з енергозбереження, їх фінансовій оцінці та оцінці впливу на охорону праці та довкілля.

    Як показує практика, впровадження  лише невитратних заходів (інформаційної наглядної агітації, проведення роз’яснювальної роботи серед робітників тощо) дає змогу знижувати рівень енергоспоживання протягом року мінімум на 2-3%.

    Учасники Концерну мають великий потенціал для покращення своєї енергоефективності. Реалізація Програми повинна зробити значний внесок в економію ПЕР, що сприятиме зниженню собівартості продукції.

 


Вгору