Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Візит генерального директора ДК «Ядерне паливо» С.А. Дробота до Кіровоградської області

28.04.2017

     20 квітня 2017 року відбувся візит генерального директора ДК «Ядерне паливо» Сергія Дробота до Кіровоградської області.

     Сергій Дробот провів зустрічі з головою Кіровоградської ОДА С.Кузьменком, головою Кіровоградської обласної ради О.Чорноіваненком і  міським головою м. Кропивницького А.Райковичем.

     У зустрічах взяли участь головний інженер ДП «СхідГЗК» В. Пухальський, заступник головного інженера ДП «СхідГЗК» В.Жуков і директор Інгульської шахти Р. Агліулін.

     На зустрічах обговорювались питання залучення інвестицій для подальшого будівництва Новокостянтинівської шахти, безпечної діяльності уранових шахт.

     С.Дробот проінформував учасників наради про результати роботи з китайською компанією China National Nuclear Corporation по залученню інвестицій для розвитку Новокостянтинівського родовища.

     О.Чорноіваненко запропонував ДК «Ядерне паливо» сформувати спільну робочу групу для відпрацювання всіх питань, пов’язаних з реалізацією проекту. Сергій Дробот висловив готовність презентувати депутатам облради на черговій сесії план роботи з реалізації проекту в 2017 році.

     Також обговорені питання діяльності Інгульської, Смолінської та Новокостянтинівської шахт виробничого і екологічного характеру. Спеціалісти ДП «СхіГЗК» дали вичерпні відповіді на питання про технології та проблематику очищення шахтних вод і функціонування хвостосховищ. Також були представлені заходи ДП «СхідГЗК» з мінімізації впливу діяльності підприємства на навколишнє середовище і дотримання санітарно-екологічних нормативів. Обговорювались і шляхи вирішення соціальних питань – утримання автошляху загального користування, по якому перевозиться готова продукція з Новокостянтинівської шахти, і перспектива будівництва залізниці.Вгору