Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

У Міненерговугілля обговорили плани щодо реалізації спільних з Китаєм проектів в енергетиці

07.04.2017

  6 квітня, відбулась робоча зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика з фахівцями China Development Bank. Під час зустрічі обговорено можливості реалізації інвестиційного проекту на базі Новокостянтинівської шахти Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» та залучення інвестицій китайських партнерів.


   Ігор Насалик нагадав, що сторони домовилися продовжити термін дії угоди про надання Україні кредитної лінії у сумі $3,656 млрд, і наразі на рівні Уряду розглядається можливість використання кредитних коштів для реалізації спільних проектів. Міністр підтвердив підтримку пропозицій ДК «Ядерне паливо» про наміри щодо спільного з китайськими фахівцями освоєння Новокостянинівського родовища уранових руд та будівництво шахти на його базі. «Ми розглядаємо можливість впровадження цих проектів і готові шукати шляхи їх реалізації», - наголосив Міністр та запевнив, що сприятиме в реалізації інвестиційних проектів.
   Китайські фахівці зазначили про зацікавленість у співпраці, зокрема щодо розробки Новокостянтинівського родовища уранових руд, а також участі в модернізації підприємств теплової генерації. Також повідомили про можливість використання китайських технологій та обладнання.Вгору