Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Зустріч з керівним складом WISMUT GmbH у місті Хемніц Федеративної Республіки Німеччини

23.03.2017

16-17 березня поточного року, в рамках проведення робіт з розробки концепції Державної цільової екологічної програми зняття з експлуатації уранових об’єктів, делегація представників ДК «Ядерне паливо», ДП «СхідГЗК» та ДП «УкрНДПРІ промтехнології» провела зустріч з керівним складом WISMUT GmbH у місті Хемніц Федеративної Республіки Німеччини.


В ході візиту делегація відвідала підземний комплекс ліквідованої шахти, рекультивовані кар’єри, хвостосховище та відвали в м. Ауе, була ознайомлена з технічними рішеннями рекультивації хвостосховища в м. Хелмсдорф та методами очистки високозабруднених вод, накопичених в хвостосховищі.
Представники WISMUT GmbH і української делегації висловили зацікавленість щодо розвитку взаємовигідного співробітництва, проведення консультацій в ході розробки концепції програми, ознайомлення з досвідом проектування та практичного застосування технологій зняття з експлуатації колишніх підприємств з видобутку уранової руди, рекультивації об'єктів, санації порушених територій та очищення шахтних вод.Вгору